شرکت مایدیا که در سال 1967 تاسیس شده، یکی از شرکت های حاضر در لیست بین المللی 500 شرکت برتر دنیا ( Fortune 500 ) است. گروه مایدیا طیف وسیعی از لوازم خانگی را تولید کرده و در تولید انواع کالاهای مرتبط با تهویه مطبوع صنعتی و کولر گازی، یخچال و فریزر، لباسشویی و ظرفشویی، لوازم آشپزی بزرگ و کوچک، مایکروویو، کولرهای آبی پرتابل و پنکه، آبسردکن و تصفیه آب و آبگرمکن، جاروبرقی و لوازم روشنایی، تخصص دارد.
مایدیا 108.000 نیروی متخصص در بیش از 200 کشور جهان و 21 کارخانه در سراسر جهان دارد و یکی از شرکای معتمد رخدادهای جهانی است. این شرکت در یکی از پروژه های اخیر خود، استادیوم های ورزشی برزیل را برای مسابقات ورزشی اخیر این کشور به دستگاه های تهویه مطبوع تجهیز نموده است.

در حال حاضر نیز مایدیا به بزرگترین شرکت صادر کننده لوازم خانگی در جهان تبدیل گردیده است و از لحاظ حجم تولید در رتبه اول جهانی قرار دارد.

نماینده رسمی محصولات توکار آشپزخانه مایدیا در ایران شرکت فیدکو ( ابزار مهدی ) است.تمامی محصولات ارائه شده در کشور که تحت ضمانت این مجموعه باشد دارای 24 ماه گارانتی است و با نام نیکو برتر ارائه خدمات مینماید.

باید بدانید اگر قصد آن را کرده باشید که از محصولات مایدیا خریداری نمائید این انتخاب مسیری درست و انتخابی هوشمدانه خواهد بود